Facebook
EWA DEKOR – STUDIO DEKORACJI WNĘTRZ
home info@ewadekor.pl +48601798779
Punktem wyjścia do stworzenia pięknych dekoracji jest wybór odpowiednich tkanin.

O Nas

Piękno zwiększa poziom szczęścia

Firma „Ewa Dekor” powstała w roku 1978 jako jedna z pierwszych w Polsce zajmująca się dekoracją wnętrz tkaninami. Z pasją dekorujemy wnętrza domów naszych Klientów ubierając je w piękne i szlachetne tkaniny.

Tkanina to bardzo ważny element projektu. Tworzy atmosferę wnętrza, a więc wybór jest kluczowy. Sam kolor nie wystarczy. Ważna jest faktura materiału bo od niej zależy końcowy efekt.

Punktem wyjścia do stworzenia pięknych dekoracji jest wybór odpowiednich tkanin. W swojej pracy wykorzystujemy materiały z całego świata- szlachetne jedwabie, wrażliwe tafty, naturalne lny, poliestry, wiskozę.

Szyjemy delikatne dekoracje z woalu i organzy. Oferujemy lekkie dekoracje muślinowe oraz stylowe ciężkie dekoracje z zamszu, aksamitu czy bawełny. Z oferowanych przez nas tkanin stworzyć można zarówno dekoracje nowoczesne, jako i stylowe. Projektanci doradzą Państwu, jaka dekoracja będzie najodpowiedniejsza, pomogą w wybraniu odpowiedniej tkaniny i stworzą projekt, według którego w firmowej pracowni zostaną uszyte dekoracje do Państwa domu.

Linki do inspiracji:

https://interstil.de/startseite.html

https://www.jab.de/pl/de/brand/jab-anstoetz-systems

https://www.scaglioni.it/

newsletter
Newsletter